Preparaty dezynfekcyjne i higieniczne / Pielęgnacja rąk i skóry


Sterisol Crem

Nawilżająco-natłuszczający krem do pielęgnacji skóry rąk w jednorazowych workach do dozowników ściennych STERISOL SYSTEM.


Producent: Sterisol AB Szwecja
Sterisol AB
Sterisol


Charakterystyka

  • Sterisol Crem to wysokiej jakości i wydajności krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk.
  • Sterisol Crem- spełnia najwyższe standardy higieniczne i jakościowe stawiane preparatom, których zadaniem jest zapobieganie zakażeniom krzyżowym.
  • Sterisol Crem konfekcjonowany jest w specjalne jednorazowe worki z laminatu PE/PETP. Podczas pobierania kremu specjalna zastawka dozująca chroni zawartość worka przed wtórną kontaminacją mikroorganizmami z otoczenia. dla których składniki lotionów i kremów są doskonałą pożywką. Dzięki zastawce zawartość worka pozostaje sterylna przez cały okres użytkowania kremu – jest to tzw. system zamknięty.
  • Sterisol Crem- nie zawiera substancji konserwujących nie pozostawia więc obciążających skórę substancji chemicznych, które są bardzo częstą przyczyną odczynów alergicznych, podrażnień i uszkodzeń skóry.
  • Sterisol Crem zawiera substancje nawilżające i natłuszczające, po użyciu kremu skóra staje się elastyczna, gładka i dobrze nawilżona i lekko natłuszczona. Łatwo rozprowadza się po skórze, wchłania się natychmiast, ma przyjemny delikatny zapach.
  • Sterisol Crem jest środkiem pielęgnującym skórę rąk, dobrze tolerowanym przez wrażliwą skórę i osoby, które z przyczyn zawodowych muszą bardzo często myć ręce i odkażać ręce.
  • Sterisol Crem konfekcjonowany jest w jednorazowe worki z folii laminowanej PE/PETP pojemności 700 ml. Worki dostosowane są do ramieniowych dozowników ściennych- STERISOL SYSTEM. Dozowniki mają bardzo prostą funkcjonalną budowę i estetyczny wygląd, są łatwe do utrzymania w czystości a wymiana zużytych worków na nowe jest bardzo prosta.
  • Sterisol Crem jest bardzo ekonomiczny w użyciu 1 porcja w zupełności wystarcza do dokładnego pokrycia rąk. Z jednego worka pojemności 700 ml uzyskuję się ok. 1000 porcji kremu

Skład chemiczny

Paraffinum Liquidum, isopropyl Myristate, Stearic Acid, Sorbitan Palmitate, Polysorbate 40, Cetyl Alcohol, PEG-45/Dodecyl Glycol Copolymer, Parfum.

Certyfikaty i atesty

Świadectwo Dopuszczenia do obrotu PZH – Nr HŻ/00524/00.


Opakowania handlowe
Opakowanie Pojemność

Worek

700 ml


Wyposażenie dodatkowe

Dozowniki ścienne STERISOL SYSTEM


Zobacz także
Sterisol Lotion

Medilab