Preparaty dezynfekcyjne i higieniczne / Pielęgnacja rąk i skóry


Sterisol Lotion

Nawilżający lotion do pielęgnacji skóry rąk w jednorazowych workach do dozowników ściennych STERISOL SYSTEM


Producent: Sterisol AB Szwecja
Sterisol AB
Sterisol


Charakterystyka

  • Sterisol Lotion to wysokiej jakości i wydajności lotion przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk.
  • Sterisol Lotion spełnia najwyższe standardy higieniczne stawiane preparatom, których zadaniem jest zapobieganie zakażeniom krzyżowym.
  • Sterisol Lotion konfekcjonowany jest w specjalne jednorazowe worki z laminatu PE/PETP. Podczas pobierania lotionu specjalna zastawka dozująca chroni zawartość worka przed wtórną kontaminacją mikroorganizmami z otoczenia. dla których składniki lotionów i kremów są doskonałą pożywką. Dzięki zastawce zawartość worka pozostaje sterylna przez cały okres użytkowania lotionu - jest to tzw. system zamknięty.
  • Sterisol Lotion nie zawiera substancji konserwujących nie pozostawia więc obciążających skórę substancji chemicznych, które są bardzo częstą przyczyną odczynów alergicznych i uszkodzeń skóry.
  • Sterisol Lotion zawiera substancje nawilżające i pielęgnujące, po użyciu lotionu skóra staje się elastyczna, gładka i dobrze nawilżona. Łatwo rozprowadza się po skórze, wchłania się natychmiast, ma przyjemny delikatny zapach.
  • Sterisol Lotion jest środkiem pielęgnującym skórę rąk, dobrze tolerowanym przez wrażliwą skórę i osoby, które z przyczyn zawodowych muszą bardzo często myć i odkażać ręce.
  • Sterisol Lotion konfekcjonowany jest w jednorazowe worki z folii laminowanej PE/PETP pojemności 700 ml. Worki dostosowane są do ramieniowych dozowników ściennych- STERISOL SYSTEM. Dozowniki mają bardzo prostą funkcjonalną budowę i estetyczny wygląd, są łatwe do utrzymania w czystości a wymiana zużytych worków na nowe jest bardzo prosta.
  • Sterisol Lotion jest bardzo ekonomiczny w użyciu. Z jednego worka pojemności 700 ml uzyskuję się ok. 1000 porcji lotionu.

Skład chemiczny

Sterisol Lotion zawiera w składzie: Cetearyl Alkohol, Cetearyleth-33, Cetearyl Ethylhexanoate, Urea, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Myristate, PEG-2 Stearate, Allantoin, Parfum.

Certyfikaty i atesty

Świadectwo dopuszczenia do obrotu PZH Nr HŻ/00524/00.


Opakowania handlowe
Opakowania handlowe Pojemność

Worek

700 ml


Wyposażenie dodatkowe

Dozowniki ścienne STERISOL SYSTEM


Zobacz także
Sterisol Crem

Medilab